STALEVAR.UA - офіційний дилер ТМ Makita в Україні

 

Перша згадка про компанію Makita з'явилася 1915 року. Історія почалася з трьох друзів на чолі з Масобура Макіта. Вони розпочали виготовлення різних видів електродвигунів, бензогенераторів змінного та постійного струму, електротрансформаторів та електричного освітлювального обладнання у місті Нагої.

З кожним роком компанія Makita збільшувала обсяги виробництва у кілька разів, надалі сконцентрувавшись на випуску електродвигунів. До 1935 почала експортувати свою продукцію. 1938 рік ознаменувався реєстрацією товариства з обмеженою відповідальністю «Makita Electric Works, Ltd».

1958 ознаменувався випуском першого електричного ручного рубанка. Досвід виявився вдалим, поступово Makita почала позиціонувати себе компанією з виробництва електроінструменту. Через рік в асортиментній лінійці з'явилася електрична циркулярна пила та електродриль. Ці досягнення стали новою ерою у розвитку компанії.

З кожним роком асортиментна лінійка електроінструменту збільшувалася, збільшувалися обсяги виробництва, ринки Східної Азії та Америки показували зростання. Поступово виробнича база компанії виросла настільки, що стала в Японії поза конкуренцією. До 1970 року була створена потужна виробнича база, налагоджена система якості випускаємої продукції. Реалії часу вимагали нового підходу до роботи, почали відкриватися представництва компанії у країнах із зростаючою економікою, першим представництвом компанії стали США. У 1969 році було відкрито завод у Німеччині. У 1991 була придбана компанія Долмар, цього ж року було відкрито завод у Англії. У 1994 році компанія Makita запустила своє виробництво в Китаї, до 2009 року кількість співробітників становила понад 10 000 людей.

У 1978 році Makita заклала основу для подальшого зростання. Компанія запропонувала ринку свій перший акумуляторний блок на 7.2 В. Універсальна акумуляторна технологія стала настільки популярною, що навколо неї почала формуватися ціла лінійка акумуляторної техніки. До 1987 платформа налічувала 15 різних інструментів, універсальний акумулятор дозволив користуватися одним блоком та однією зарядкою для широкої лінійки інструментів.

Технологія універсального акумулятора отримала широке застосування та стала настільки популярною, що інструментальний ринок вимагав більш потужного акумулятора. Наступним хітом компанії став акумулятор на 9.6 В для 10 одиниць електроінструменту.

До 2015 року з'явилася нова 18 В платформа, яка об'єднала понад 150 одиниць інструменту і стала однією з найбільших платформ на інструментальному ринку. Широкий асортимент садової та будівельної техніки дозволив задовольнити потреби найвибагливіших споживачів, понад 350 типів електроінструменту та 4500 аксесуарів, став основною конкурентною перевагою компанії Makita.

У магазинах JOHN STALEVAR, Ви можете знайти широкий асортимент ТМ Makita, грамотна консультація та сервісна підтримка допоможе зробити правильний вибір, заощаджуючи час та гроші. Наші телефони 800 502 911 / 067 249 32 24