STALEVAR.UA - офіційний дилер ТМ Kapro в Україні

Рівні Kapro – це якість та точність виміру до міліметра. Упродовж 30 років компанія Капро розробляє власну технологію з випуску рівнів. До асортименту компанії увійшли рівні з бічною лінійкою, трубчасті, сферичні, прецизійні рівні. Дотримання запатентованої технології виробництва дає змогу надавати довічну гарантію на колби. Для того, щоб обміняти поламаний рівень на новий, потрібно лише переконається в цілісності колби і збереженні ребер жорсткості каркаса.

Історія компанії Капро розпочалася у 1974 році у місті Кандарім Ізраїль. Будівельний ринок Ізраїлю розвивався, збільшуючи масштаби виробництва та покращуючи якість своєї продукції, ТМ Капро вийшла на зовнішні ринки. Керівництво Kapro шукало можливість виходу на зростаючий будівельний ринок Америки для відкриття свого представництва. Пізніше у місті Лейк-Мілс штату Вісконсін було відкрито дочірнє підприємство Kapro Tools Incorporating, що дозволило закріпитися у США та показати щорічне зростання продажів по всій лінійці продукції.

У зв'язку з продажем своєї продукції по всьому світу сертифікація стала необхідною вимогою з боку споживачів. Ключовим сертифікатом, яким володіє ТМ Капро, є VPA CERTIFICATE, він підтверджує беззаперечну точність рівнів ТМ Капро.

За роки використання добре зарекомендували себе будівельні рівні для цегли та плитки, з поліакриловими колбами, стійкі до ультрафіолету, із протиударними заглушками на кінцях рівня.

Кутники ТМ Капро стали прикладом для копіювання іншими виробниками. Ці рівні дозволяють визначити не лише точність, а й градус кута.

В основному рулетки ТМ Капро мають перший клас точності, вказана точність необхідна при роботі з точними вимірами. Виробництво цієї продукції дорожче і не всі виробники мають можливість виготовляти ці рулетки, тому що потрібно мати відповідну виробничу базу для їх виготовлення. Як відомо, кожна рулетка має похибку закладену виробником. Здебільшого випускаються рулетки другого класу, і не всі рулетки цього класу відповідають заявленим показникам. Тому, купуючи рулетки ТМ Kapro, Ви можете бути впевнені в точності вимірювання.

Ще одним якісним продуктом ТМ Kapro стали лазерні рівні. Асортиментна лінійка має червоний та зелений промінь, дальність виміру становить до 100 метрів. Якісні діоди власної розробки дозволяють упевнено говорити про точність виміру на поверхні. Збір інформації про браки дає можливість формувати інформаційну базу для аналізу та інновацій у галузі вимірювального інструменту.

В інтернет магазині JOHN STALEVAR Ви знайдете широкий асортимент рівнів ТМ Kapro. Отримавши якісну консультацію, Ви можете забрати замовлений товар у роздрібних точках продажу. За потреби ми зробимо доставку до будь-якого регіону України. Ви можете отримати гарантійне та післягарантійне обслуговування. Чекаємо на Ваш дзвінок за телефоном: 800 502-911 та 067 249 32 24.