STALEVAR.UA - офіційний дилер ТМ AL-KO в Україні

 

Багато великих компаній починали свій шлях із гаража чи кузні, компанія АЛ-КО не стала винятком. У 1931 році Алоїс Кобер (далі дві перші літери імені та прізвища стануть основою для формування бренду АЛ-КО Кобер) на базі власної кузні організував приватне підприємство з випуску металовиробів. Свій трудовий шлях Алоїс, на той момент йому було 23 роки, почав з обслуговування місцевої трудової громади в місті Гроскець.

Працьовитість та турбота про свого клієнта стали основою для майбутнього формування глобальної компанії. Поступово з'явився слоган АL-КО - якість для життя, який до 2021 року був реалізований по всьому світу.

Алоїс завжди прагнув зробити свій бізнес сімейним, будучи добрим батьком і наставником, він у 1947 запросив у команду своїх дітей Герберта, Віллі та Курта, через деякий час вони очолили сімейний бізнес. Діти перейняли наполегливість та професіоналізм свого батька, і в 1952 році був розроблений та запущений у серійне виробництво важіль ручного гальма. З цього моменту компанія АL-КО KOBER починає своє тривале зростання.

Близьке місце розташування Гроскець до Австрії дала можливість Алоїсу в 1961 році відкрити представництво в австрійському містечку Цепль-ам-Ціллер, пізніше в іншому австрійському місті Обдах відкрився завод з виробництва снігоприбиральників і бетономішалок.

Європейський ринок все більше потребував техніки з догляду за садом, і в 1966 році була випущена перша модель газонокосарки під торговою маркою АL-КО. Поступово компанія стала синонімом німецької якості у всьому світі. Бренд стрімко розвивався, він ставав з кожним роком дедалі популярнішим, завдяки не лише своїй якості продукції, а й рекламній діяльності компанії. Популярність футболу стала головним фактором укладання контракту з футбольною німецькою асоціацією та багато відомих футболістів стали бренд-амбасадорами ТМ АL-КО.

Широкий асортимент продукції став основним локомотивом зростання компанії. Купівля заводів з 1975 по 1979 рік, з виробництва причепів, кондиціонерів та вентиляції, зміцнила популярність та впізнаваність бренду.

З 1980 по 1990 роки ознаменувалися зростанням приватних домогосподарств. У цей проміжок часу компанія АЛ-КО суттєво розширила свою асортиментну лінійку садових газонокосарок, а також садових подрібнювачів. Компанія показувала стрімке зростання, виробництво техніки збільшувалося, відкривалися нові представництва у всьому світі. Настав час, коли Алоїс Кобер ввів своїх синів до правління компанії. Поступово відбувалася зміна поколінь, завдяки новим ідеям та стилю керівництва були відкриті заводи у Данії, Італії, Саксонії, Франкфурті, Китаї.

Настав момент, коли Алоїс Кобер передав управління компанії своїм дітям, пізніше у 1996 році покинув цей світ, зберігши філософію бренду «Якість для життя» для майбутніх поколінь. У 1999 році на підприємствах АЛ-КО працювало понад 4000 осіб, оборот становив 1 мільярд німецьких марок.

Східна Європа поступово виходила з економічної кризи, і в 2003 році було прийнято рішення відкрити представництво в Ризі, а через рік у Києві - столиці України.

У 2006 році компанія АL-КО KOBER святкувала 75 років успішної діяльності, у місті Кеце до цієї дати було відкрито величезний шоу – рум та центр по роботі з ключовими клієнтами. У ньому були представлені всі досягнення ТМ АL-КО.

Головною гордістю компанії став центр із розробки нових видів техніки. Перші свої досягнення інженери показали до 2012 року, ними стали газонокосарки – роботи. Одна з перших популярних моделей Robolinho 3000 зарекомендувала себе з найкращого боку та поклала початок розширенню лінійки роботизованих газонокосарок.

У 2014 році відбулося поглинання німецького виробника садової техніки Solo. Масштаб виробництва зріс до 42 заводів та 25 центрів по роботі з клієнтами, у той час на підприємствах працювало понад 5000 осіб обслуговуючого персоналу.

Глобальне зростання визначило входження компанії в холдинг PRIMEPULSE, який спеціалізується на автомобільній, садовій техніці, а також цифрових технологіях та нерухомості. Завдяки цьому злиттю стало можливо вливати великі кошти у розробки нової техніки та відкриття представництв у всьому світі.

JOHN STALEVAR – є офіційним інтернет магазином з продажу ТМ АL-КО в Україні. Широкий асортимент продукції та якісна консультація дозволить зробити правильний вибір, отримавши задоволення від покупки. Наша компанія надає повну сервісну підтримку, робить передпродажне та післяпродажне обслуговування техніки АL-КО. Ознайомитись та забрати інструмент можна за адресою: с. Гатне, вул. Інститутська 2а; магазин "JOHN STALEVAR". Телефони: 800 502 911; 067 249 32 24.