Величезний вибір електроінструменту на ринку нашої країни представлений різноплановим асортиментом. Ми хочемо звернути увагу на фен будівельний, який користується попитом і який неможливо замінити. Отже, фен будівельний використовується в різних сферах діяльності, а також має багато різних назв, таких як: технічний фен, термофен, промисловий фен та будівельний фен. Виріб має демократичну ціну і простоту використання.

Принцип дії всіх будівельних фенів однаковий - термопластікових корпус, спіраль нагріву, електродвигун, який направляє тепло потік в потрібному напрямку, і сопло, яке формує потік повітря.

Будівельний фен еволюціонував від паяльної лампи, замінив її і увійшов в побут від побутового користувача до професійного будівельника.

За типом фен буває побутовий та професійний. Побутовий - розрахований на невеликий обсяг роботи. Як правило, в даному виробі відсутній регулювання температури, і максимальна температура не більше 500 градусів. Професійний - використовується для великого обсягу будівельних робіт, багатофункціональний, потужний, температурний режим від 500 градусів. 

Отже, звертайте увагу на наступні рекомендації:

1) Максимальна потужність - чим потужніший виріб, тим швидше він нагрівається. Потужність будівельного фена коливається від 800 до 2500 Вт. Потужність побутового - до 1500 Вт, професійного - від 1500 Вт.

2) Максимальна температура безпосередньо залежить від потужності. Будівельний фен може розігрівати поверхню, з огляду на потужність, побутової - до 500 градусів, професійний - до 800 градусів.

3) Вага будівельного фена впливає на комфорт роботи. Побутові мають вагу від 500 грам, професійні - від 1000 грам, і навіть доходить до 2000 р. Велика вага стомлює користувача, отже, вага повинна бути пропорційна потужності, яка задовольнить потреби.

4) Повітряний потік. Він впливає на продуктивність - чим вище потік повітря, тим швидше нагрівається поверхня. Отже, побутової видає не більше 450 л / хв., Професійний - понад 650 л / хв.

5) Функції в будівельному фенів, на які потрібно звертати увагу:

- регулювання температури

- регулювання повітряного потоку

- вбудована пам'ять (допомагає відтворити останній температурний режим)

- захист від перегріву (виключає термоелемент від перегріву)

6) Режими користування поділяються на легкий нагрів (100 -200 градусів), максимальний нагрів і холодний обдув, який використовують для охолодження електроелементів.

    Звертайте увагу, що комплектація впливає на ціну будівельного фена. Функції та технічні характеристики, які вам можуть не знадобитися: електронний дисплей, кількість сопел, кейс, величина кабелю.

     Використовуючи будівельний фен, пам'ятайте про безпеку! А саме:

 - не використовуйте будівельний фен у легкозаймистих речовин

 - працюйте в приміщенні, яке добре провітрюється

 - працюйте феном під нахилом в 45 градусів

 - не перевіряйте ступінь нагріву рукою

 - після використання почекайте, поки фен охолоне.

 

Купуйте будівельний фен і інструмент в перевірених магазинах, таких, як Джон Сталевар!