Document
Графік роботи:

Пн-Пт з 9.00 до 18.00

Сб з 9.00 до 16.00

Нд з 10.00 до 15.00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Metabo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

STALEVAR.UA - офіційний дилер ТМ Метаbо в Україні 

 

1924 року двома німецькими підприємцями Альбрехтом Шніцлером і Юліусом Клосом було засновано підприємство під назвою Schnizler GmbH. 1929 став символічним, відбулася зміна назви на Metabowerke GmbH від слова Metallbohrdreher - дриль ручний по металу. Звідси і пішла назва Метаbо. Складальний цех розташовувався в місті Нюртінген. 

Батько Альбрехта Шніцлера мав свою пекарню, і хотів, щоб син пішов його стопами, але юний Альбрехт був захоплений машинобудуванням, після деяких проб був зібраний перший ручний дриль. Це стало для Альбрехта справою свого життя.

З приходом в компанію в 1927 Вальтера Рауха, оборот і фінансові показники подвоїлися, з'явився системний підхід до випуску продукції.

В 1934 розробляється перший мережевий дриль компанії під назвою Metabo № 750 з максимальними оборотами 1200, товщиною свердління 6,5 мм і потужністю 120Вт.

Поступово компанія Метаbо завойовує своєю якістю увагу професіоналів у всьому світі, формується слоган «Коли потрібна надійність». На той момент Англійська промисловість показувала зростання, ринок Великобританії потребував недорогого та якісного електроінструменту. Завдяки цим замовленням Метабо збільшило свій штат до 150 осіб, і зміцнилася як виробник недорого, але якісного інструменту.

Восени 1945 року під кінець війни у цехах компанії сталася пожежа, вона знищила понад 75% обладнання та матеріалів. Тільки до 1948 року компанія Метаbо змогла відновити колишні потужності та вийти на колишні обороти. 

У 1957 році випускається перший ударний дриль (перфоратор). У 1966 виходити шліфувальна кутова машина з автоматичною муфтою.

1969 ознаменувався тим, що на ринок виходитиме ударний дриль(перфоратор) з електронним регулюванням оборотів. У 1981 році цей перфоратор модернізують і випустять оновлену версію з функцією - підтримки кількості обертів.

Компанія Метабо прийняла рішення посилити свої позиції на ринку деревообробки, у 1999 році була придбана Elektra Beckum з Meppen у Північній Німеччині, що дозволило стати на деякий час другим гравцем на ринку стаціонарних деревообробних верстатів у світі.

До 2000 року конкуренція посилюється, стає питання здешевлення продукції, але, як і раніше вибір за якістю, конструкторське бюро розробляє новий двигун з посиленою обмоткою та захистом Metabo Marathon, який виправдав очікування та посилив позиції Метабо на ринку електроінструменту.

З 2005 року Метабо поступово переводить свою лінійку акумуляторної техніки на літій-іонні батареї. У цьому напрямі робляться суттєві конструкторські доробки. 

З 2010 до 2011, Метабо вдосконалює свою лінійку інструменту в металообробці.

Ведеться робота з розробки акумуляторів із великою ємністю. У 2013 випускається акумулятор на 5,2 Ампера/години на той момент один із найємніших акумуляторів на ринку електроінструмета.

Через два роки у 2015 році з'являється нова технологія акумуляторних інструментів – LiHD. Збільшення ємності цих акумуляторів дозволило збільшити пікову потужність електроінструменту, що призвело до часткової відмови від електроінструменту.

Але конкуренція тільки посилювалася і в 2016 Метабо груп була придбана HitachiGroup, зберігши своє конструкторське бюро, посилившись японськими технологіями.

Наша компанія є офіційним дилером ТМ Метабо, фахівці проходять щорічне стажування, Ви можете отримати якісну консультацію з питань, що виникають, так само отримати гарантійну та післягарантійну підтримку. 

Повний асортимент ТМ Метабо представлений в інтернет-магазині STALEVAR.UA. Наш роздрібний магазин має широкий асортимент електроінструменту ТМ Метабо, замовивши через інтернет-магазин Ви можете забрати за адресою Київська область, с.Гатне, вул. Інститутська 2а, телефон 067 249 32 24  

Розгорнути
Вгору