Document
Графік роботи:

Пн-Пт з 9.00 до 18.00

Сб з 9.00 до 16.00

Нд з 10.00 до 15.00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Husqvarna

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

STALEVAR.UA - офіційний дилер ТМ Husqvarna в Україні

 

Шведська компанія Хускварна заснована у 1689 році у місті Хускварна. Багата історія досягнень у технічному плані починалася з виробництва зброї – мушкетів. Шведський підхід до роботи і королівська підтримка Карлом XII дозволила збільшити випуск мушкетів, за форму логотипу було взято форму прицілу-мушки на мушкеті, згодом ця форма логотипу трансформувалася, але суть логотипу залишилася та ж сама – потрапляти точно в ціль своїми винаходами.

З 17 до середини 19 століття компанія вдосконалювала свої навички у виробництві зброї. Але поступово почала спрямовувати гроші на розробку нових мирних винаходів, купувала нові верстати та відкривала цехи з виробництва товарів цивільного призначення.

Починаючи з 1867 Хускварна стає товариством з обмеженою відповідальністю. Знадобилося понад сто років, щоб у 1970 році передати державі права на виготовлення зброї.

Завдяки стратегії заміщення конструкторське бюро Хускварна концентрувалося на товарах цивільного призначення. Почали випускати пральні та швейні машини, велосипеди, мотоцикли, бензопили та багато іншого. Варто зазначити, що у кожному напрямку компанія Хускварна намагалася створити такий продукт, який буде корисним для свого споживача.

Виробництво бензопил стало символічним для компанії Хускварна, оскільки в цьому сегменті виробництва були впроваджені всі розробки, які дозволили поліпшити працю і зберегти здоров'я операторам цього інструменту.

До того моменту, як компанія Хускварна стала основним гравцем у цьому сегменті, бензопили являли собою великі та громіздкі вироби, які в основному були призначені для валки, але ні як не для розпилювання лісу, не кажучи вже про видалення сучків.

У 1959 році була випущена перша бензопила для однієї людини, яка дозволила поєднати в собі три дії – валка, розпилювання, видалення сучків. Модель Husqvarna 90 стала флагманом ринку, завдяки малій вазі та низькому рівню шуму, втіливши напрацювання від мотоциклів та мопедів.

До 1965 року вже було зрозуміло, якою має бути наступна бензопила, модель Husqvarna 65 стала найпопулярнішою бензопилою на Канадському ринку завдяки малій вазі та перенесенню центру ваги до рукояток.

З моделі Husqvarna 180 почалася нова ера, в цій моделі була впроваджена принципово нова розробка – система придушення вібрації. Турбота про здоров'я оператора стала для виробників бензопилом основним показником якості.

У 1975 році світ побачила модель Husqvarna 162, до неї увійшли останні розробки - зниження рівня шуму, система придушення вібрації, електронна система запалення, а також автоматичне гальмо. Завдяки цій розробці зменшилася кількість нещасних випадків та травм. Багато лісозаготівельних компаній публічно висловлювали подяку Хускварні за збереження здоров'я своїх співробітників.

У 1981 році вийшла Husqvarna 133 з підігрівом ручок.

З 1982 року компанія Хускварна випустила на ринок першу універсальну бензопилу для домогосподарств Husqvarna 55 Rancher. Вона стала настільки популярною у США, що ця покращена модель досі випускається.

У 1989 році виходить нова бензопила Husqvarna 262 XP з новою технологією Air Injection – системою очищення повітря. Вона дала можливість збільшити моторесурс двигуна, забезпечуючи високий рівень очищення повітря, яке потрапляло в камеру згоряння двигуна.

Husqvarna 394 XP стала хітом у США та Новій Зеландії.

Для арбористів була розроблена маленька однорука бензопила Husqvarna 335 XPТ. Вона стала першою бензопилою для роботи на висоті для догляду за деревами.

У 1999 році представлена нова розробка в моделі Husqvarna 346 XPG – замикаючийся циліндричний кожух і можливість включати гальмо правою рукою.

Найкрутішою до 2021 року бензопилою стала Husqvarna 572 XP. Ця пила увібрала в себе всі розробки компанії Husqvarna.

Бренд Husqvarna славиться не лише бензопилами, а й широкою лінійкою мотокос, газонокосарок, садових тракторів, генераторів. Все більше стають популярними роботи-газонокосарки, які дозволяють продуктивніше доглядати газон і економити час споживача послуг.

JOHN STALEVAR – офіційний дилер ТМ Husqvarna. У наших магазинах Ви знайдете не тільки широкий асортимент продукції, але й сервісну підтримку. Наші консультанти допоможуть вибрати необхідний інструмент, заощаджуючи Ваші гроші та час. Наш телефон 0800 502 911, ми чекаємо на Ваш дзвінок.

Розгорнути
Вгору