Свердло алмазне корончатое Distar RS8-X DDS-W 72x450-6x1 1/4 UNC (10170085173)
Свердло алмазне корончатое Distar RS8-X DDS-W 72x450-6x1 1/4 UNC (10170085173) створене для того, щоб легко справлятися з найскладнішими завданнями. Технологія DIAFIX забезпечує стабільну продуктивність на всіх етапах роботи. Спеціальна форма сегмента розроблена для швидкого та комфортного свердління матеріалу. Склад алмазоносного шару спеціально розроблений для високопродуктивного буріння міцноармованого бетону. Виготовлений з використанням сучасного обладнання для лазерного зварювання, він гарантує довговічність і надійність у складних умовах експлуатації. RS8-X легко впорається з будь-якою конфігурацією металевої арматури в бетонних конструкціях. RS8-X використовується з алмазними буровими установками з водопостачанням. Є міцний бетон? У нас є рішення – RS8-X!
особливості:
- якісне алмазне свердло;
- тип хвостовика 1 1/4 UNC;
- склад алмазоносного шару спеціально розроблений для високопродуктивного буріння сильноармованого бетону;
- легко справляється з будь-якою конфігурацією металевої арматури в бетонних конструкціях;
- швидкість - 5;
- ресурс - 4;
- діаметр: 72 мм;
- довжина: 450 мм;
- використовується з установками алмазного буріння, які мають систему водопостачання;
- довгий термін служби.
Чому варто купувати у нас?
- Передпродажна підготовка: Ми проводимо ретельні перевірки та надаємо консультації спеціалістів перед покупкою.
- Наявність роздрібних магазинів: Ви можете відвідати наші роздрібні магазини, щоб особисто побачити та придбати обладнання.
- Наявність власних сервісних центрів: пропонуємо як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування Вашої техніки та електроінструментів.
