В наш час існує багато професій, де ризик отримання травм під час трудової діяльності великий, для зниження ймовірності подібних загроз використовують робоче взуття. Спецвзуття повинна відповідати безлічі особливих вимог. Вона повинна мати акуратний, гідний вигляд, що залежить від дизайну моделі. Робоче взуття повинна бути зручною і комфортною, так як в ній людина проводить значну частину дня, і незручність може перешкодити йому повноцінно та якісно виконувати свої трудові обов'язки.

Ідеальною спецвзуттям можна назвати таку, яка, точно відповідає розміру ноги, має ті якості високої зносостійкості, зручна і комфортна при носінні, має легку вагу, не навантажує ноги, не створює ефект «парника», дозволяє ногам «дихати», підтримує мікроклімат.

Підошва. Існує ряд матеріалів, що застосовуються для виробництва підошви: поліуретан, полівінілхлорид, термоеластопласт. Саме підошва здатна захистити від пошкоджень стопу, якщо є ризик наступити на гострі предмети. Міцна підошва не тільки є хорошим захистом, але і запорука тривалого користування.

Гомілка. Ця частина взуття може бути виготовлена з натуральної шкіри. Вона захищає від вологи, агресивного впливу середовища, низьких температур. Натуральна шкіра вважається одним з найбільш якісних матеріалів, завдяки своїй екологічності, зносостійкості і довговічності.

Вага. Крім вимог та інших показників, захисна взуття повинна бути легкою! Легка взуття менше стомлює ноги.

Для захисного взуття європейського виробництва застосовуються такі стандарти:

"S". Це взуття була змодельована і оснащена захисним носком (подноском), який здатний витримати максимальне вплив в 200 Дж і удар до 10 кН.

Взуття з маркуванням "O" відрізняється тим, що вона не оснащена захисним носком. Також зустрічаються й інші символи, які характеризують її певними властивостями:

• A - антистатична підошва

• E - гасіння удару в області п'яти

• ORO - малоустойчива підошва

• P - антіпрокаливаніе

• HRO - стійкість підошви до високих температур

• CI - ізоляція від холоду

• HI - ізоляція від високих температур

• M - захист стопи

• SRC - протиковзка взуття

У нас ви можете придбати робоче взуття таких брендів як: Delta Plus, NEO, REIS, YATO.

До вибору робочого взуття слід підійти вкрай уважно. Враховувати необхідно, де саме, в яких умовах планується її використовувати. Працюйте в задоволення!